Ipad 2 nebo galaxy tab 10.1

Čus lidi, nemůžu se rozhodnout mezi koupí těchto dvou tebletů, aplikace a hry a filmy kupovat nehodlám takže bych ipad 2 downgradoval na ios 4 a s tím nahráváním filmů do ipadu je trochu problém a her na android 3.1 honeycomb moc není a internet je pro mě taky důležitý. Tak bych poprosil zda-li máte někdo zkušenosti s těmito problémy

Odpovědi na otázku

Jak čítam, tak čítam, stále som nepochopil, čo chceš...

co je lepší v ohledech přehrávání filmu hrání her a prohlížení internetu a zda jdou hrát na galaxy tabu i staré hry na obyčejný android

Ipad2, mam ho doma 14 dni a je to skvely pristroj.
Android je pry o dost pomalejsi, video trha... ale to vim jen z reakci z for.