» Poradna » Počítačové sítě

IP kamera

Dobrý den,Hledám IP kameru, kterou potřebuji nainstalovat do haly, abych mohl sledovat online bezpečnost vzdáleně (nebudu v lokální síti). Třeba ze zahraničí, nebo z druhého konce republiky. Nejlépe kdyby mohly být kamery připojeny k síti bezdrátově. Našel jsem tuto levnou variantu, ale nejsem si jistý, zda správná.https://www.alza.cz/tp-link-tapo-c200-d570378... Děkuji Vám za tip a jakoukoliv radu

Odpovědi na otázku

Já bych pro bezpečnostní firemní účely takový bakelitový domácí šmejd nekupoval. Ale v principu to fungovat bude.

Děkuji za info.

Jinak osobně když to musí být něco takto jednoduchého a levného, doporučuju zákazníkům spíš kameru Xiaomi. Vypadá prakticky stejně, funkčnost je taky stejná a stejně vychází i cena, ale je to v takových věcech řekl bych osvědčenější značka.