» Poradna » Ostatní

IP kamera Sannce

Prosím poraďte, jak mám oživit kameru po zapnutí sice pípne, ale nezačne se otáčet na strany, aplikaci jsem si stáhnul JoyLite, ale nejde spárovat s mobilem Honor 6x , máte nějaké zkušenosti? díky...I.H.

Odpovědi na otázku

Tady nikdo nemuze vedet jakou ze kameru to mas.. Napsal si ze pipne a ze se neotaci.. to je fakt popis. A ze nejde obraz ti vevadi ? Nebo obraz jde a jen se nezacne otacet ?Pripojeni kamery do site provedeno podle navodu ? Jakou ma IP adresu vis ?

Jmenuje se Sannce model 121AG, obraz samozřejmě nejde a ani se nenačte ten qr code přes čočku kamery...IP čislo nemam, protože se mě to nenačte....?

S tímhle ti těžko někdo poradí a už vůbec ne na dálku. Je to noname čínský krám, jeden z milionu podobných a šance, že má někdo z poradny doma zrovna tu samou, je blízká nule. Takže jedině si pozvat někoho zkušeného, ať na to mrkne osobně. Poradil bych ti s profi kamerou, ale tohle nikdo nezná.