» Poradna » Web a internet

IP kamera Hikvision

Dobrý den,koupil jsem si IP kameru Hikvision a mám router Netgear jnr3210 s hdd. Hdd jsem nastavil jako síťový disk. Ve Windows disk vidím a mohu s ním pracovat a s druhou IP kamerou Vivotek také spolupracuje. Můj problém je, že nemohu nijak nastavit správu ukládání v menu IP kamery Hikvision na ten disk v routeru Netgear. Může mi někdo poradit jak nastavit IP kameru, aby mi ukládala události na ten disk v routeru.Děkuji za rady. Petr

Odpovědi na otázku

A si si istý, že to tá kamera dokáže? Ukladať priamo na na samba share zďaleka nedokáže úplne každá bezna IP ip kamera...

v návodě je ukládání na NAS hdd disk v několika protokolech. Tak doufám že tu funkci podporují.výtah z manuálu.Přidání síťového disku (1) Vstupte do rozhraní nastavení úložiště NAS (Network-Attached Storage): Configuration (Konfigurace) > Advanced Configuration (Rozšířená konfigurace) > Storage (Úložiště) > NAS Zadejte IP adresu síťového disku a zadejte cestu k souborům. (3) Vyberte typ připojení. Lze vybrat z možností NFS a SMB/CIFS. Pokud je vybrán typ SMB/CIFS, můžete nastavit uživatelské jméno a heslo pro

Hikvision potrebuje svoju oblast na HDD a zdielanie musi mat heslo.Hikvision kamera si "formatuje" potom oblast. Zabere celu pridelenu cast.Ja mam pripnuty USB disk rozdeleny na dve particie. Jeden pre filmy a druhy pre kameru. Funguje to OK.