» Poradna » Počítačové sítě

IOS5 O2 tethering

V případě iPhone 4 položka zmizela úplně, u 3GS zůstala ale zase se nedaří navázat spojení a to jak přes BT, tak USBčkem. Zkoušel jsem na Macu i Win7.

Funguje to někomu?

Odpovědi na otázku

Jaký položka ? Osobní hot spot ? Já ho mám na čtyřce pořád.

A jak jsem se právě přesvědčil tak funguje. Ovšem mám Vodafone ale myslím že tahle služba přece není závislá na Opovi nebo je ?

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 14.0.835.202

Děkuji, problém vyřešen.

Tak to nezmizelo, funguje i wi-fi a je to tam i po vyndání sim karty.