» Poradna » Ostatní

IOS programátor plat - junior

Ahoj, rád bych se zeptal zda-li někdo nemá informace jak je to s junior iOS programátorem v česku (myslím plat) děkuji :)

Odpovědi na otázku

Programátor v česku je široký pojem.Například ve Zlínsko-baťovských startupech budeš rád za hrubou dvacku od nevidím do nevidím.

Tak plat aktuálně je od 11000,- hrubého do tolika, kolik si domluvíš. Záleží v jakém kraji chceš pracovat, jestli pro soukromníka nebo stát, jak šikovný jsi, kolik hodin denně budeš dělat, atd... to je mnoho vstupních dat. Koukni na nějaké weby s nabídkou práce pro programátory iOS (nebo jiného) a udělej si obrázek sám.