» Poradna » Mobily

IOS při hovoru hrálo v telefonu video je to slyšet ?

Zdravím, mám dotaz, mám telefon IOS a při hovoru mi z telefonu hrálo video se zvukem (ano na tom stejném jako byl hovor, při koukani na video mi někdo volal a video hrálo stále dal). Mám tedy dotaz, slyšela druhá strana zvuk? Dik za odpověď. :)

Odpovědi na otázku

Mne sa to deje na Androidu 6.0 pri počúvaní internetového rádia. Mp3 to asi nerobia. Ale žiaľ som sa druhej strany nespýtal či to počula. Ale "zaujímavá" feature

Pokud to zachytil mikrofon, tak ano. Pokud jsi to měl do sluchátek, tak ne.

No tak babí slyšela, jak si drandíš netopejra, příště to péčko nejdřív vypni

Přesně. Čuměl na péčko :D

Tohle není debata o pecku :D

Myslím ze by nic být slyšet nemělo.

Keď telefonuješ, tak môžeš spúšťať množstvo iných aplikácií. Dnes je telefonovanie a SMS iba jedna z aplikácií, ktorá má k tomu prispôsobený hardware. Neviem ako na Androide, ale na iOS môžeš dať hovor na lištu a otvárať aplikácie.