» Poradna » Mobily

IOS klávesnice

Zdravím chtěl bych se zeptat , koupíl jsem si nově iPhone a chtěl bych se zeptat někoho kdo s nim má zkušenosti jestli se dá nastavit vibrace při psaní na klávesnici. Plus bych se chtěl zeptat když udělám fotku tak mám tu fotku ve složce fotoaparát a ještě se mi vytvořila složka s nazvem místa a lidé dá se toho. Nějak zbavit ? Abych tam měl pouze složku fotoaparát ? Smazat mi to neslo tak jestli neexistuje nějaký fígl. Díky za všechny rady .;)

Odpovědi na otázku

Uvědom si, že Apple ví daleko lépe než ty, jak chceš telefon používat a proto to takhle udělal a změnit to nejde :D To jsou výhody iOS ;) Jinak ale buď v klidu, to že tam jsou ty složky s názvem místa a lidé neznamená, že by tam ty fotky byly uložené vícekrát. Tak to není, ty složky "místa" a "lidé" jsou vlastně jen filtr, který ti ty fotky zobrazuje setříděné podle místa nebo osob. Pokud to takto třídit nepotřebuješ, tak to prostě ignoruj.

Zvláštní, mínusy přibývají, ale že by někdo byl schopen napsat, co je na mé odpovědi špatně, to nikoho nenapadne :D

Ale klidne, mohl sis odpustit to priblble rejpnuti od iOS.Co se tyce klavesnice, mkrnete a AppStore, u vychozi systemove vibrace zapnout nelze.Automaticky vytvarene "slozky" opravdu pouze virtualne slucuji fotkyu podle metadat (misto porizeni, osoba, atd.)

Odpustit jsem si to mohl, ale ono to je spíš rypnuti do nového nadšeného majitele, který si zjevně nezjistil nic o tom, co se chystá koupit :)

OK, beru a uznavam ze kazdy system ma neco. Predtim nez jsem presel na iOS, tak jsem dlohodobe testoval (mam mozost si telefony pujcovat) a i tak me pak po prechodu par veci prekvapilo... no ale v podstate jsem se s tim szil, a zpatky na Androida bych se uz nevracel (opet, proslo mi rukou nekolik vlajkovych lodi z posledni doby a ne, fakt ne).

Asi tak, iOS nikomu nevymlouvám, spoustě lidí právě vyhovuje, že ty relativně nepodstatné věci nemusí řešit, protože Apple rozhodl, že budou fungovat tak a tak. Někdy je přebytek možností volby spíš na škodu, když to podstatné funguje perfektně. Já mám asi půl roku jako služební tel. iPhone SE, ale nějak se nemůžu donutit používat ho k ničemu jinému, než volání a SMS a nouzově v terénu mail. Jinak mě jeho používání k čemukoliv jinému vůbec nebaví. I když ono to z části plyne z toho, jak je malý. Můj vlastní telefon má 5,5" displej a je to na něm pohodlnější. Ale i tak mi ten iOS přijde takový nudný a nebaví mě s ním pracovat. Nicméně tohle je samozřejmě můj subjektivní názor :)