» Poradna » Mobily

IOS 14 pro APPLE

Chtěl bych se zeptat jestli někdo neví kdy bude k dispozici IOS 14 pro Českou Republiku? předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

stejne jako pro vsechny ostatni zeme, zari/rijen

Beta verzia nebude už v júli?

Beta verze už je

To je Developer. Public beta bude v červenci.

Nevypada to tak, je tam napsano iOS 14 public beta.

Kdyz vis jak na to tadk Dev betu muzes mit uz ted, neni to nic sloziteho... ale taktez to neni urcene pro bezne pouzivani...

evidentně betaverze není pro někoho jako je tazatel. Pokud neumí na Google za 10sekund zjistit kdy vyjde ios14, tak jak by si pak poradil s obnovou na verzi 13 kdyby beta zlobila..

nebo zavolat na apple zakaznickou linku

mam od vcera a az na lehke zpomaleni systemu vsechno funguje, takze to je pouzitelne.

Každý rok je to úplně stejné. Ale pokaždé se někdo najde a ptá se na to. Co tak nejdřív použít Google, než se zeptat? Koncem června beta pro vývojáře a v červenci pro veřejnost. Plná verze v říjnu.

je hrozne, ze tolika lidem nefuguje google a musi jit sem

To bohužel nejsou lidé ale opice, nic víc nic míň.

Stejně je zajímavý, že informace o Applu a jeho IOSu se musí hledat na GOOGLu

vyvojarska beta vysla predvcerem a instalace je opravdu jednoducha, ale pro cloveka, ktery si ani neumi najit, kdy vyjde, bych to opravdu nedoporucoval.

wtf, ja uz ho mam.

Zrejme sa pýta preto, lebo na Android zariadeniach nevychádza nový systém naraz vo všetkých krajinách, ale odblokujú to postupne. Apple sa s tým neštve. Proste pustia všetkým iOS, iPadOS, tvOS (niekedy watchOS môžu vydať aj neskôr) a prvú hodinu až 2 majú preťažené servery.

Konečně rozumná odpověď.

Aj mna to stve, ze Google a ine znacky obmedzuju casovo vydanie Androidu.

Kdy vyjde IOS 14 poslední beta verze