» Poradna » Mobily

IOS - black screen

Zdravím Vás :) Vlastním iPhone X a rozbil se mi displej tím způsobem, že nesvítí a ani nereaguje na dotyk. Je nějaký způsobem možné. Když ho připojím na PC, tak se nic nestane, mobil jen několikrát zavibruje. Nejspíš tedy nemám v telefonu povolené USB. Je možné to nějakých způsobem povolit, aniž bych to nastavil v telefonu ? Nebo nějaký screen mirroring, abych se v PC dostal na plochu v iPhonu ? Nic z toho asi možné není, že ?

Odpovědi na otázku

Tvoja posledna veta je aj spravna odpoved.

Já si to myslel.. Ale zkouším to, kdykoliv můžu narazit na někoho, který to zvládl nějak pošmelit

Jedine co je mozne je výměna displeje, mozna jeste něčeho. Kdovi co se jeste rozbilo. Ale nemas vse na iCloudu?

Mám.. Já jen potřebuji něco nastavit v mobilu při nejlepší ještě před tím, než přijde displej.. Ale počítal jsem s tím, že to asi není možné.. Kdyby fungoval aspoň dotyk, tak to nějak odhadnu a povolí debug USB.. Ale takhle bohužel no..

A co prosimte chces nastavovat predtim nez ti dojde displej? To by me vazne zajimalo