Investice do PC

Zdravím, má podle Vás smysl investovat do PC (rozšíření RAM, grafické karty), které má níže uvedené parametryProcessor Name: Intel Celeron D 346Original Processor Frequency: 3066.7 MHzOriginal Processor Frequency [MHz]: 3067Děkuji za názory.

Odpovědi na otázku

Mno nejsem zase ůplný profík ale základy znám ale s takovým procesorem bych se na to asi vyprdl a začal šetřit na sestavu

Napiš jakou máš základní desku.

Veškeré parametry jsou zde http://studenti.hetsmek.net/zakazka/PCinfo.html

Tak sem žádný rozumný procesor nedáš, takže ani výkonná grafika tu fungovat nebude, protože ji zabrzdí procesor.Je to sestava vhodná k používání jako psací stroj.Alespoň desku, procesor a paměti budeš muset vyměnit.

Smysl to nemá,i kalkulačka je výkonnější nežli toto.

len dočasne E6420 (B2) (65W), ale ani to nie je výhra a veľmi záleží na cene. Ale je to dočasné než by si mohol šetriť na i3/i5. Keby to podoporovalo Q9550 a ten by sa dal kúpiť za 1000Kč, niet o čom premýšľať, ale stojí 3x toľko a predsa len vždy ide o umierajpcu zostavu