» Poradna » Windows (a jiné OS)

Invertovaný dotek v android autoradiu

Dobrý den. Zakoupil jsem si android auto rádio z číny. Vše fungovalo bezvadně, avšak z ničeho nic se mi invertovalo ovládání ( zmacknu vlevo dole, otevre se neco vlevo nahore) jsem fakt zoufalý a nevím co s tím.. co jsem tak hledal, tak lidé radí přehrát firmware... jsem na takovéhle věci dost opatrný, tak bych se rád poptal někoho zde, zda s tím má zkušenosti... nějaké rady a tak.. děkuji moc

Odpovědi na otázku

Ten firmware se sám opravdu nezměnil, pokud to fungovalo nejprve OK a pak se to najednou pokazilo, tak to logicky není firmwarem, ale prostě se to podělalo. Příčina je v "autorádio z Číny". Nejspíš odešla dotyková vrstva, takže jedině výměna displeje. Před tím samozřejmě můžeš zkusit tovární nastavení, pokud by to byl SW problém, tak se to tím opraví, ale je to nepravděpodobné