» Poradna » Web a internet

Intro pro YouTube kanál

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli by někdo z vás byl schopen a ochoten (samozřejmě bych zaplatil) vytvořit intro pro YouTube kanál nebo zda-li na někoho takového nemáte kontakt. Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Zkus IKYho na FB

Koukni na Youtube a nejaky typ intra si vyber at se mas od ceho odrazit. Pripadne kontaktuj toho youtubera jehoz styl intra se ti libi.

Chápu to správně, že jste založil Youtube kanál (pro postování videí) a neumít ani vytvořit intro?

No jo, za nás zase si puberťačky zakládaly blogy a první a zároveň i poslední článek byl "představení o mně", plnej chyb samozřejmě ... ne každej má kreativity na rozdávání a YT ty 3-4 videa navíc snese

Smůla je, že tyhle 3-4 videa tam prskne takových 500000 lidí, a najednou to číslo není tak malé jak vypadalo původně. Díky tomu ze z YouTube stal smeťák. Najít tam něco zajímavého je dost obtížné. Poslední dobou v tom funguju tak, že mám oblíbené kanály, a naštěstí oni sem tam odkáží na jiný kanál s podobnou tématikou, tak ho mohu postupně zařadit. A samozřejmě všechno v EN, v českém jazyce jsem dodnes nic neobjevil.

Není to první intro už jsem jedno své měl ale přišlo mi že bych ho měl změnit k lepšímu protože přecijenom mám víc odběratelů než na začátku

Ono taky záleží k jakému tématu se má to intro tvořit. Někdo se bude patlat s růžičkama, někdo bude tvořit akční video...

a neplatí vždy, že "hustě" vypadající render s CGI efekty je to nejlepší - takové hovadiny umí dneska leckdo, spíš jde o originálnost a nápad. Někde může líp vypadat nějaká "amatérská" improvizace - třeba stop-motion s nějakými figurkami/věcmi, animace vyrobená z ručních kreseb nebo něco úplně jiného.

Nejlepší je stáhnout si nějaké 2D intro template a změnit jméno ;) 2D nejsou tak populární jako 3D intranet takže to bude "trošku unikátní" :DA nemusíš nikomu platit, já ani nemám PC, natož tvořit intranet :D a na nikoho bohužel kontakt nemám :/