» Poradna » Mobily

Interní paměť telefonu

Dobrý den,V telefonu mám již v nastavení ve správci úložiště intetní paměť rozdělenou do více sekcí jako: Hudba, Obrázky, Aplikace.. A je zde i položka "Další" která zabírá extrémní 3Gb, což jsou asi 3/4 z celé interní paměti.. Nevíte co to je, případně jak to odstranit? Přes správce souborů jsem to prohledával, ale nenašel nic.. // HTC Desire 500

Odpovědi na otázku

To zabírá samotný operační systém v tomto případě Android. Bez toho by to nefungovalo

naštěstí tvůj telefon má slot na microSD kartu, koukni do manuálu jestli tam není nějaké kapacitní omezení (např. max. 64GB se často uvádí...) a můžeš si nějakou dokoupit (doporučuju SDXC UHS-I)Nevím jak Android, ale každý slušný systém umí přesunout systémové složky "foto/hudba/videa" na SD kartu, jakož i aplikace... tím ti nevelký zbytek z 4GB interní paměti zůstane pro systémové updaty nebo appky, které se přesunutí na SD umanutě brání

Děkuji za odezvu. Omlouvám se, že jsem to nezmínil, ale SD kartu mám a ní i všechny data. Právě pro to jsem sem umístil tento dotaz, abych zjistil, co to ta sekce "další" v interní paměti vlastně je?

já mám hroznou pamnat