» Poradna » Notebooky

Interní HDD se nezobrazí

Zdravím koupil jsem si nový interní HDD do notebooku. Ve správě disku se ukazuje jako funkční a nalezený v modré barvě.Ale v Tento Počítač se nechce ukázat

Odpovědi na otázku

Musí se inicializovat, tzn. vytvořit na něm oddíl a formátovat. Dělá se to ve Správě disků.

Jde o to že ten disk je inicializovaný

Dej sem screenshot ze správy disků.

A ma prideleny pismeno?

Obrázek nevím jak sem hodit a písmeno nejde přidělit

Tak asi neni naformatovanej, nebo inicializovanej.

ked nejde pridelit pismeno, tak to zober do servisu, a ked ani servis nebude vediet pridelit pismeno, tak rovno kupis novy disk.

Jak to víš? Jak jsi ho inicializoval? A zformátoval jsi ho potom?

Protože už jsem ho jednou formátoval a fungoval ale dal jsem Notebook do továrního a nechce se ukázat

V tom případě stačí ve správci disků jen přiřadit písmeno.

To jsi ovšem, sokolíku, tak nějak zapomněl napsat. To se to potom radí...