Interní HDD se jeví

Ahojmám v pc 3 disky (1x M2 na systém , další SSD a 1x běžný 3,5" HDD). A právě s tím to 3,5" diskem mám problém že se jeví jako vyjímatelný (externí) disk. Vpravo dole na liště mám furt ikonu ,, bezpečně odebrat hardware ... Rád bych ho měl jako klasický interní - jak to nastavit prosím?//Smazán troll "Fabia" ("host", "joachym", "René", "Santa" a další.) a jeho nesmyslné "rady".//

Odpovědi na otázku

Nastavuje se to v BIOSu u kazdeho SATA portu jednotlive - volba HotPlug.

Dík moc :) problém vyřešen (y)