» Poradna » Web a internet

Internetový prohlížeč

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč mi při spuštění notebooku se zapne internetový prohlížeč (Microsoft Edge). Jde to nějak zrušit? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zkus msconfig. Jinak musíš zjistit, "odkud" se spouští a "zrušit" to.

Nevím jak je to u W10, ale zkus spustit msconfig a v něm byl seznam programů, co se mají spustit při spuštění systému. Pokud tam je zaškrtnutý ten Edge, tak ho deaktivuj a ulož to. Asi to pak bude chtít i restart PC.

Někde máš nastavený jeho start nebo start té webové stránky, na které se otevírá.Mrkni do c:\Users\All Users\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartUp\