Internetovy prehliadac, vyuzitie CPU

Zdravim, uz par tyzdnou mam nasledujuci problem. Ked spustim prehliadac vsetko ide v poriadku. Po urcitej chvili (je to rozne a nezavisle od toho ci dany prehliadac pouzivam) sa zacne vyuzitie CPU postupne zvysovat az po 25%, kedy sa stane prehliadac takmer nepouzitelny a je nutny jeho restart.
Mam 4-jadro, cize tych 25% znamena plne vyuzitie 1 jadra. Pricom nezalezi, ci nastavim affinity prehliadaca na 1 jadro alebo na 4 jadra, vzdy to nakoniec "zerie" 25% CPU. Taktiez je to nezavisle od prehliadaca. Skusal som Operu, Chrome a raz Firefox pod Windows 7. Co ma najviac zarazilo, rovnaky problem je aj pod Ubuntu 10.10 aj 11.4. V Ubuntu pouzivam taktiez Operu. Beh ostatnych programov to nijak nevplyvni (okrem toho ze maju o 1 jadro CPU na vyuzitie menej).
Za akukolvek radu dakujem.

Odpovědi na otázku

Ty koksooo, Adobe Flash.

Ako ze je to flashom si myslim aj ja, ale preinstalovat nepomohlo a nepouzivat nepovazujem za riesenie