» Poradna » Počítačové sítě

Internetový obchod Alibaba.com - Nákup

Zdarvím. Chtěl bych se zeptat zda můžu tento www.alibaba.com ... výrobek objednat jako soukromá osoba z tohoto serveru, nebo je potřeba mít firmu. Také by mě zajímalo zda možnosti platby: "T/T,Western Union,MoneyGram" Jsou obyčejné bankovní převody z účtu, nebo je potřeba k tomu mít něco navíc. Nikdy jsem nic podobného neobjednával, tak nevím kde všdue by mohl být problém a také jak je to z daní, clem apod.

Budu moc rád za rady.

Odpovědi na otázku

jsou to normalni prevody z uctu na ucet, samozrejme zahranicni a dle toho zpoplatnene. S nejvetsi pravdepodobnosti si muzes objednat i jako soukroma osoba
http://ask.alibaba.com/Q/800210376-can-i-buy-ite... ...

Hlavne si pred kazdou transakci zvaz, zda ti sleva stoji za riziko. Na alibaba.com nenakupuji, ale uz jsem cetl o par problemech.

U kazdeho zbozi mas moznost kontaktovat prodejce a domluvit deatily.