» Poradna » Počítačové sítě

Internetové připojení - Praha suchdol

Ahoj,nemáte někdo nějaké doporučení na připojení k internetu na Praze Suchdol?Našel jsem jen společnost rychlý drát a rychlost 25/25 s agregací1:20 za 499,- Kč mi přijde docela drahé, zvláště pak, když je internet sdílen s dalším 20 lidmi.Čekal bych, že blízko ČZU, kde mají CESNET bude k dispozici také velmi rychlý net.Poraďte víte-li, prosím.UPC - není k dispozici. O2,T-Moble - vysoké ceny - 800kč/měsíčně.Děkuji.Hezký den.

Odpovědi na otázku

zkus pohledat na www.internetprovsechny.cz Ale počítej s tím, že nejspíš to bude nějaká wifina.