» Poradna » Web a internet

Internetové dropy

Dobrý den, od zakoupení nového tarifu a modemu na internet (jedná se o 20mb D/2mc UP 4g síť) se mi stává, že během hry mě to začne odpojovat a zpátky už nepřipojí, nejčastěji mě to vyhodí ze serveru, nebo musím hru restartovat, to samé se mi stává u TeamSpeaku 3, nic neslyším a po chvíli mě to od serveru odpojí a zpět už nepřipojí, jediná možnost je opět celý program restartovat. Nevíte co s tím? Psal jsem na podporu, ale dočkal jsem se jen toho, že problém určitě není u nich.

Odpovědi na otázku

Zdravím,zajímavý problém, zkontroloval bych Modem jestli se nepřehřívá. Jestli se přehřívá asi budete muset požádat o nový. Pokud Vám má rada nepomohla omlouvám se, ale nic mě bohužel nenapadá.