» Poradna » Web a internet

Internetová stránka neodpovídá na pokusy o připojení

Nevíte, co se mohlo stát ? Už dva dny mi nejde z domu se připjit přes domácí wifi na stránku https://www.parlametnilisty.....TUTO STRÁNKU NELZE ZOBRAZITZkusil jsem teď dát OPRAVIT PŘIPOJENÍ a hlásí mi, že zařízení prostředek je sice online, ale NEODPOVÍDÁ NA POKUSY O PŘIPOJENÍ. Na vedlejších oknech zatím přitom normálně sleduju stream z Roland Garros.To mě tu stránku někdo blokuje nebo co ? Nedávno ještě šla, nejde ani na notebooku na stejném wifi...na mobilu, v práci tam všude mi jde, když jsem to ověřoval ....to jak kdyby blokovali komanči Svobodnou Evropu nebo co ....nebo to zablokoval provider komplet pro všechny jeho klienty

Odpovědi na otázku

už to naskočilo

Naskočil ti jediný neuron co máš v kebuli???

well... zrovna kvůli parlamentnímu klystýru... no budiž. Každému co jeho jest....Ale už chápu, proč jste měl pocit, že Vám ten web blokuje operátor (Zlý, zlý kapitalistický operátor, který Vám brání v přístupu k opravdovým informacím).PS: bacha, dneska nad ČR bylo hoooodně chemtrails.