» Poradna » Mobily

Internetová rádia v mobilu (android) - dají se přidat odkazy ?

Hezký večer přeji,mám v mobilu (android) nainstalovanou aplikaci Tunein pro. Nepřišel jsem na to, jak si vložit do aplikace link na rádio.Jde mi o to, že potřebuji po překročení FUP (mám tesco mobile) poslouchat rádio s bitrate 128 kbps (jinak se rádio seká). Jenže jsem nepřišel na to, kde v aplikaci změnit bitrate (podle mě to nejde). Přitom je hodně zvláštní jedna věc. Pokud poslouchám rádio přes wifi, tak mi najede v aplikaci rádio s bitrate 128 kbps (přitom samozřejmě přes wifi můžu poslouchat rádio s vyšším bitrate). Pokud, ale spustím rádio, když jsem připojen přes data, tak mi najede 192 kpps. Opravdu nelogické..Nevíte tedy buď, kde si změnit v aplikaci bitrate anebo kde si vložit vlastní link na rádio ? Popřípadě doporučtě jinou aplikaci, kde jdou přidat linky..Díky moc

Odpovědi na otázku

A proč nepoužiješ player,kde si můžeš udělat svůj playlist a pouštět co chceš?Např. Winamp a pod..

a proč nepoužiješ pro přehrávání prohlížeč? Existují přece stránky, které agregují internetová rádia a kde si můžeš zvolit datový tok. Mimoto i pozemní rádia mají své vlastní stránky, kde nejdeš odkaz na internetové vysílání. A poslední varianta je použít aplikaci konkrétního rádia (já poslouchám country radio a to má vlastní aplikaci), pakliže existuje

Dnes je toto téma zase aktuální, jelikože prostě nerozjedu jedno rádio..Zkus (zkuste)tedy přes prohlížeč v mobilu (android) rozjet rádio zlatka..NEspustí se..Jejich aplikace taky nejde (o tomto problému ví), v tune in pro je pouze bitrate 192 kbit, po překročení FUP se rádio seká. Z rádia mi poslali link:http://api.play.cz/radio/radio-zlatka32aac.m3ujenže v prohlížeči nejde rádio rozjet, jen se cche stáhnout do telefonu tento link..Když ho stáhnu a chci ho přes cokoliv otevřít, tak se to v ničem nepodaří...NEvíte tedy prosím někdo, jak rozjet toto rádio při bitrate 128 kbit a nižším ? Díky

Bych to vyřešil:http://www.youtube.com/watch