» Poradna » Web a internet

Internethome.cz - ukončení poskytování Wifi připojení

Zdravím, už vám chodí z Internethome.cz výhružné dopisy, že pokud nepřejdete k O2, ukončí vám k 1.lednu 2015 připojení k internetu přes Wifi? Kde je do háje výpovědní lhůta a slušné jednání se zákazníkem(písemná výpověď)?!!!

Odpovědi na otázku

Dobrý večer, právě u nás začínáme řešit něco podobného, začínají chodit doporučené dopisu uživatelům o ukončení služby WIFI od Internethome, proto jsem volala operátorce a ta mi řekla, že ano, a mám ji také očekávat, jen se neví kdy, nechápu, jak jste to myslel s tím přechodem k O2 ????Díky za odpověď !S.