» Poradna » Web a internet

Internet

Dobrý den, byl jsem na internetu a chtěl jsem si obnovit stránku. Po zmáčknutí F5 se mi nechtěla stránka načíst a hodilo mi to time out. Když jsem spustil diagnostiku sítě, tak mi to napsalo, že systému windows se nepodařilo automaticky zjistit nastavení proxy serveru sítě. Prosím o pomoc.

Odpovědi na otázku

Naser si..

Díky za radu :)

Pročisti prohlížeč,vymaž údaje o prohlížení od počátku věků... případně, blbne-li chrome a nechce aktualizovat na nejnovější verzi, smázni profil v AppData .. nebo jej rovnou přeinstaluj -> v případě selhání aktualizace na nejnovější verzi...Aktualizuj ovladač síťového adaptéru.. Blbne -li internetové připojení, může být vice příčin.. router, nastavení sítě atd.. problém u poskytovatele netu.. Tohle všechno jde mimo mě.. Na mých počítačích doma musí vše perfektně šlapat.. Během sekundy mám obnovenou jakoukoliv stránku...

Internet nejede v celém počítači. Na mobile, notebooku je vše v pořádku. Myslím si, že problém bude někde v nastavení sítě.. no ale kde mám začít, já se v tom nevyznám

ZRUŠ v nastaveniach siete v PC PROXY!

Mám vše vypnuto až na automaticky zjišťovat nastavení.. to mám vypnout a restartovat PC?

V prípade LAN, WiFi (každý sieťový adaptér má svoju kartu nastavení) - nastaviť na automatické zisťovanie IP, Gateway, DNS. Router - nastaviť si DNS na Public DNS (nie tie od poskytovateľa) - napr. 8.8.8.8; 8.8.4.4; 1.1.1.1; 9.9.9.9 a DHCP nastaviť Enable.Kanál 1-11 (+12-13 len ak nie sú sieťové karty pre USA), šírka pásma 20MHz (2,4GHz).

aký počítač? aký operačný systém? čo si kontroloval? ako vypadá pripojenie k internetu? keď chceš odpoveď musíš dať aj nejaké údaje. veštecké gule sa akurát leštia.

Stolní počítač Windows 10Síť je připojena, ale internet nejdeKdyž dám diagnostiku sítě systému windows, tak mi to najde problém systému windows se nepodařilo automaticky zjistit nastavení proxy serveru sítě.

Dokonce to i píše že jsem připojeny k internetu

nevrtal si sa v nastavení IE? ked spustíš "netstat" načítava adresy?

Jo nějaké adresy to vypsalo

Asi jsem našel problém... dříve jsem měl omezeny internet. To jsem vyřešil tak, ze jsem změnil “nějakou” adresu v počítači a internet šel. Problém nastává v tom, ze jsem včera preinstaloval počítač a adresa se resetovala do původního stavu. Buhuzel už si nepamatuji jakou adresu jsem přepisovat. Jediné co vím, ze jsem přepsal poslední číslo a restartoval počítač.