» Poradna » Web a internet

Internet

Dobrý denMůj notebook nejde připojit k internetu poslední týden. Na nějakou dobu se k němu připojí a pak zase odpojí. Takto je to stale dokola. Někdy je připojeny minutu jindy 10 a odpojeny také jenom tu chvilku nebo těch 10 minut.Všem ostatním internet funguje. Ten počítač mám už asi rok a nikdy předtím to nedělal. V počítačích se moc nevyznam tak bych poprosila jestli byste mi to nemohli vysvětlit jednoduše.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Na to nejde jednoduše odpovědět.1) Co to je za zařízení?2) Jedná se o připojení kabelem, nebo přes WiFi?3) Ostatní, kterým to funguje, jsou na síť připojení jak? Kabel, nebo WiFi? A jsou na stejný Router?4) Jaký je na NB operační systém a verze toho Operačního systému? Jaká je verze ovladače síťovky (ať LAN nebo WiFi, podle toho co nefunguje). Není na webu notebooku nějaká novější verze ovladače? Zkusila jste jí nahrát?Ale i když to dobře popíšete, tak se to stejně zvrhne na obecné rady typu toho nového ovladače, kontroly routeru, ověření připojení atd....Nemáte nějakého známého, který alespoň trochu něco tuší, aby se vám na to mrkl?