» Poradna » Web a internet

Internet

Mám notebook který mi ale nejde připojit k internetu. Mám ho asi rok a vždycky šel ale poslední týden nejde.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Děkujeme za informaci.Doporučuji aktualizovat ovladače pro síťovou kartu.

Mám auto a nejezdí. Mám ho asi rok a vždycky jelo ale poslední týden nejede. Děkuji za rady

Tak si zajeď k benzínové pumpě.🐵

Analogicky, zapojte notebook do zásuvky...

co ty víš, třeba je to elektrika nebo CNG... Nebo je to DeLorean a potřebuje plutonium...

Vis snad ze jde o benzinovy vuz? :)

Zkuste se poptat někoho zkušenějšího v okolí. Potomka, nebo vnoučete atd...Bez konkrétního problému je to ztráta času pro všechny strany. Chyba může být od nezaplacené složenky poskytovateli, přes vypojený router ze zásuvky po vypnutý/nefunkční(přenastavený) adaptér v notebooku.

Název tématu nezklamal, dotaz pokračuje ve stejném duchu. Palec hore!

Tam je vždycky potřeba zatočit klikou.