» Poradna » Web a internet

Internet

Dobrý den bude mi stačit 50 mb koukání na filmy a brouzdání nanetu

Odpovědi na otázku

Ne, 50 milibitů stačit určitě nebude.

Co tím 50 mb myslíš? Žádná taková jednotka v počítačích neexistuje.

50mb by ti nestacilo ani na napsani tveho "dotazu".50MB by stacilo na nejaky trailer k filmu.50Mb/s staci v pohode na koukani na filmy a brouzdani.50MB/s dnes staci uplne na cokoli. Na co z toho se ptas?

Ano myslel jsme 50mb/s jestli to stačí protože rozdíl mezi 50mb/s a100mb/s rychlosti je temer 250 Kč tak ať zbytečně neprohloupim díky za rady

Pak neni co resit a je treba vzit 100M(!)bps, kdyz je cena tak dobra. Nicmene na zamysleny ucel 50Mbps bohate staci.

Tak ještě jednou, žádný mb/s neexistuje. Ve škole tě neučili, že měrné jednotky se musí psát přesně, včetně rozlišení malých a velkých písmen, že jinak to může v mnoha případech (jako třeba zrovna tady) znamenat úplně jiné hodnoty?

Máš problémy s pochopením psaného textu? ani 1000 mb/s ti stačit fakt nebude.

Naozaj si po x odpovediach nepochopil, ze "mb" milibit neexistuje?

Tak ještě jednou omluva pro chytraky stačí 50Mb/s na koukání na filmi a brouzdání na netu

Tak tím "filmi" a projevem ignorantství jsi tomu nasadil korunu.

To není o chytrácích, ale o tom, že když se ptáš na nějaké konkrétní hodnoty, tak je musíš taky správně napsat, jinak lidi můžou odpovídat na něco úplně jiného, než si myslíš, že se ptáš. Nám to teda ve fyzice, chemii i odborných předmětech na škole vždycky tloukli do hlavy, že jednotky se musí zapisovat přesně, jinak znamenají něco úplně jiného.

Otázka je, jestli už je v ročníku, kde se učí jednotky. Podle pravopisu to vypadá na 3. třídu základky.

Bohuzial milibit neexistuje, pretoze bit je nedelitelna jednotka.Ale aj keby to bol preklep a je to 50 Mb, alebo dokonca 50 MB, tak je to info o velkosti suboru, nie datovy tok.Datovy to je mnozstvo dat za jednotku casu.50 Mb/s, 50MB/s ... 50Mb/den, 50Mb/tyzden, 50 Mb/rok

Malé "m" se jednotky bit (tedy "b") nikdy nevyskytuje. Vždy je to jen a pouze velké "M". Také jednotka rychlosti se udává v jednotce informace za jednotku času. Jako například Mb/s, Mbps, MBps, MB/s.Ale k věci. Předpokládám, že se jedná o rychlost 50 Mb/s (i když to je věštění z křišťálové koule). 50 Mb/s není tak hrozná rychlost, ale dost záleží o jaké filmy se jedná myšleno např.: Z jaké služby, jak velké, jaké rozlišení, kolik se bude sledovat filmu najednou, bude to i na jiné náročné účely?Také by nebylo od věci poslat sem o jakého se jedná poskytovatele. Třeba by tu měl někdo zkušenosti anebo bychom mohli zhodnotit výhodnost případných tarifů co nabízí atd. atd. atd.