» Poradna » Web a internet

Internet

Dobry den mel bych dotaz. Zakoupil jsem si novy mobil od znacky Nubia mobil jsem zapnul a pripojil se na wifi od te doby mi jde wifi jen na mobilu . Kdyz se pripojim pres tablet nebo pc tak to wifi chyta ale neni v tom internet. V mobilu nemam sim kartuVyzkouseli jsme tam 3 routry a nadtaveno je vse jak by melo byt a ted se to bude resit jeste s dodavatelem internetu.tak se chci zeptat jestli je moznost ze by ten mobil blokoval nejak ostatbi zarizeni.Dekuju

Odpovědi na otázku

Nastav na těch zařízeních (kde ti ten internet nejde) DNS na 8.8.8.8-------------------------------------------------------------------------Možná ale bude stačit restartovat router (vypnout na chvíli ze zásuvky).S providerem to neřeš, není to jeho záležitost, stejně by tě poslal do háje, že je chyba u tebe - akorát by ses zbytečně zesměšnil....