» Poradna » Web a internet

Internet

Dobry den,dotaz pres sezonu jsem v cizine a zimu doma existuje neomezenej internet treba na pul roku a mine,co bych zaplatil hotove zadny slouvy a fungovalo to?

Odpovědi na otázku

? mongol?

jde o to jakou konkrétní cizinu máte na mysli - obvykle ale platí že je mnohem výhodnější použít jejich místní SIM.

Myslim pak v CZ

hmm, z tvého dotazy se nedá ani poznat o jaké připojení máš zájem, tím že je zmíněna cizina jsem přepokládal připojení mimo čr a mobilní. pokud ti jde o standardní připojení v rámci čr, podívej se na stránky různých ISP dle toho co potřebuješ a hezky studuj - to za tebe fakt nikdo dělat nebude.

A co se naučit psát, přečíst si pravidla Poradny, a trochu se posnažit?Neobtěžujete se ani napsat pochopitelný dotaz; nechápu, proč by se někdo měl obtěžovat vám poradit.