» Poradna » Web a internet

Internet z flash disku

Ahoj. Koupil jsem si od tmobile internet skrz flash disk ALCATEL ONETOUCH 4G PLUS L850V. Mam win xp. Po zapojeni usb se stahly ovladace a kdyz sem sel na seznam.cz tak v poho ale neotevre podclanky ( zpravy, prihlaseni do emailu atd.) pouze hlavni stranku a nic s domenou .com.. Nevi nekdo co s tim?Omlouvam se za zformovani zpravy. Pisu to na "telefonu"

Odpovědi na otázku

Zkuste jiny prohlizec pro jistotu. A jiny operacni system. Pro jistotu.

pokud je to notebook, tak bude nejlepší to celé vzít na prodejnu T-Mobile a zeptat se tam.

Flash disk je paměťové zařízení, internet z něho fakt nedostaneš. To co máš ty, není flash disk, ale USB modem. To jen tak pro upřesnění...