» Poradna » Počítačové sítě

Internet ve Frýdku-Místku

Zdravím,

sháním možnost připojení na internetu ve Frýdku-Místku, na jeho okraji, v rodiném domě. Je to daleko k ústředně, takže ADSL už je pomalé a často padá, kabelová TV v místě není. Hledané připojení musí být stabilní, spolehlivé, nezávislé na počasí (déšť, bouřka, sníh), rychlost aspoň 1 Mb download a 512 kb upload. Co poradíte?

Odpovědi na otázku

Co todle je ho*no?http://www.google.cz/search...

To jsem samozřejmě zkoušel, nic vhodného jsem nenašel, kadžopádně potřebuji něco z osobní zkušnosti.

Mám dobré zkušenosti s 802.cz a jejich ADRL. Jsou přímo z F-M.