» Poradna » Počítačové sítě

Internet v tv

Hledám způsob řešení na tento problém: .. mám nový přijímač na digitální vysílání od upc, problém je vtom že mám ADSL a Wifi router a potřebuju z nich nějakým způsobem dostat internet do toho přijímače. Na přijímači je konektor na kabel RJ-45 ( ten internetový ). Natáhnout ho přes celý byt by pro mě byl probém a tak by mě zajímalo jestli je ještě nějaké jiné řešení, popřípadě klidně i bezdrátové..

Odpovědi na otázku

kup ještě jeden router a ten dáš k TV a z něj natáhneš kabel do přijímače. Routery se propojí bezdrátově...
levnější řešení než router může být třeba AP nebo podobné vhodně zařízení