» Poradna » Ostatní

Internet v pc

Zdravím, mám problém, nejede mi internet ve stolním PC, když zapojím internetový kabel do PC, tak se nezapojí a internet nefunguje. Zkoušel jsem už i jiné varianty například koupit USB, které snímá WiFi z okolí, ale internet se znovu nespojí, v jiných zařízeních to normálně funguje. Nevíte někdo co s tím?Děkuji

Odpovědi na otázku

Ovladac sietovej karty mas nainstalovany? O systeme nepises nic, takze sa nic konkretne poradit neda.

Na té otázce je toho tolik špatně, že z toho cítím trollovinu. Kdyby ne, nejlepší řešení bude najít ve svém okolí někoho s trochou obecného povědomí o internetovém připojení.

jo tak internetový kabel...a druhá konec toho kabelu vede kampak ?

Snad, zapnout router...