» Poradna » Web a internet

Internet v mobilu

Nemůžu se napojit s mobilem přes wifi na internet, všude chtějí heslo, kde ho vemu? Dříve jsem se napojoval na internet přes TP-LINK-A8DE44 , nyní chtějí taky heslo. Vláďa

Odpovědi na otázku

Kdo jsou ti "oni" co chtějí heslo? Vláda? Svobodní zednáři? Mimozemšťané?

+1

Heslo chcou, protože si to dotyční zabezpečili, aby jim tam nikdo nalezl.

Ty se divíš, že chtějí heslo? To ty snad máš jako doma router a dáváš komukoliv připojení a přístup zadarmo nebo čemu se divíš? Odkud jsi slezl?

A to je teprve neděle

Heslo dostaneš od správce nebo majitele dané Wi-Fi sítě, jestli je to tvá tak kontaktuj poskytovatele a jestli ji chytáš od souseda tak se ho zeptej jestli ti ho poskytne a jestli třeba z restaurace nebo knihovny tak se zeptej zaměstnanců toho onoho podniku

Každá WiFi někomu patří. Proč by měli každému somrákovi poskytovat přístup zadarmo? :)

tak to chod do New Yorku, tam je asi najviac Wifi hotspotov zadarmo.

Ty necháváš volně přístupný svůj byt?