» Poradna » Web a internet

Internet v mobilu přes PC

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je v androidu (Kitkat, 4.4) možnost připojení k internetu přes PC, tedy po zapojení usb do PC mi internet poleze do mobilu. Neptám se, jak je to z mobilu do PC, ale na to, aby to šlo z PC do mobilu. Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

1 z možnosti je urobiť z PC hotspot - https://365tipu.wordpress.com/2015/08/18/jak-z-pocitace...

Teda to jsem řešil před hafo lety než jsem si pořídil wi-fi router. Neměl bys to tak taky jednodušší?

Pořiď nejobyčejnější wifi router a nemusíš vymýšlet takové klikyháky, jako reverse tethering atd. Je to otázka 3-400kč.

tak tak, já mám doma tento https://www.datart.cz/WiFi-router-D-Link-D-Link... akorát mi z nějakého důvodu nefunguje resp. tablet mi wifinu nevidí a dočasně mám právě ntb jako hotspot

Pozri sa do routeru a poprezeraj na nastavenia. Zmeň kanal na 1-11, skúsiť vypnúť šifrovanie.... nie je možné, aby si nevidel sieť so žiadným nastavením

Šifrování na viditelnosti sítě nemá žádný vliv. Ale s tím kanálem máš pravdu, pokud ji nevidí, tak mu vysílá na 12. nebo 13. kanále, který jeho tablet nejspíš neumí.

v minulosti tablet wifinu viděl, zkusím ty kanály.

Vlez do nastavení routeru a přepni vysílací kanál wifi z automatiky na nějaký v rozsahu 1-11 a už ho tablet uvidí Nemusíš pak řešit nesmysly, jako hotspot z notebooku

Neřeš nesmysly a kup si router.

Veď má

Jistě, mužu si pořídit router který momentálně nechci. Dal jsem do poradny jednu otázku na které mi přišlo 10 odpovědí, z toho 9 tvrdí, at neřeším tohle a at si pořídím router. Ale já bych rád využil tohoto řešení, které jsem tu zmínil. Děkuji

Takých podle tvého nadpisu je na netu neurekom.comPříspěvekod chal » pon 06. úno 2012 10:15:31Tak to pak není žádný problém...1) připoj tel. k pc pomocí usb2) Nastavení/Bezdrátové připojení a sítě/Další...3)Tethering a přenosný hotspot4) Sdílené datové připojení5) Pokud máš v mobilu funkční připojení přes wifi a zapneš viz. předchozí body, tak si z NXS uděláš v podstatě wifi adaptérOdzkoušeno na Win7 64bit - po prvním spuštění si win stáhne a nainstaluje potřebné drivery

nene,takto to nejde.mám an 6,a podle postupu jsem se nemohl připojit.

Vyskusane na Win7, 64bit a pripojene cez USB s Android 7.0 telefonom. Postup presne podla vyssie uvedeneho. Po zapnuti "Tetheringu" drivery stiahlo... no na net sa aj tak nedalo dostat.

"Chcem Trabant. Neraďte mi žiadny iný, lebo ja chcem Tranbant". V takom prípade je dosť ťažké radiť, lebo a) poradím blbosť, ale tazateľ bude spokojný, alebo b) poradím rozumne. Ale veď Ty router máš. Čo na ňom nejde?

ale von ho nechce.com

A naozaj si si na 100% istý , že tvoj modem nemá WIFI ? Lebo dnes sa to zž aj považuje za špecilitu - modem bez WIFI. To , že netrčí anténa neznamená , že nie je.

Wifi router již, jak tu pár lidí zmínilo, mám, ba 3. Jenže Jeden (ten nejsilnější), na ten se nepřipojím, nefunguje, hlasí mi to signál, ale žádnej mobil se na to nepřipojí. Druhej, ten fungoval, jenže asi vnitřní anténa (či co tam je) odešla a již wifi nevysílá. a ten třetí -> funguje, ale musím být u modemu min 0.5m jinak to bude často vypadávat. Z tohoto duvodu si nechci kupovat žádný další a měl bych radši tuto možnost, na kterou se ptám. Jinak děkuji uživatelům palo a lubokubo76, vyzkouším jejich tipy ...

Hmmm.. Takze misto nakupu poradneho wifi routeru za 600 si radeji koupite USB radio za 400 a budete si uzivat vsech nevyhod s tim spojenych.To mi neprijde byt dobry napad. Obzvlast pro cloveka, ktery nevi, jak z USB radia udelat AP (to cele pod Win). :o(

To, že sa nevieš pripojiť/nastaviť nemusí znamenať chybu routeru. Nastav v router Česko, nastav kanal 1-11, alebo sa pohraj s ďalšími nastaveniami. Ak u tretieho je signál len pol metra, nie je to zarušením? Pozri sa na siete cez inssider

V tabletu mám jen wifi a usb, rád bych se s tím tabletem cvičně připojil k síti, takže hledám jak. V této diskusi vidím legrační vývoj - permantně se opakujúci tlak na tazatele, aby si koupil wifi router. Zdá se, že jinak to pánové neumíte. Zrovna jako on anebo já. Jenže otázka byla položena jasně: lze pomocí USB dostat internet do mobilu? Odpověď kup si router na ni odpovědí není. Jak tedy na to? Jak lze využít drátové internetové připojení počítače k internetovému připojení tabletu, které má k dispozici jen wifi a usb?

ted hledám uplně to stejný jak to propojit Pc s telefonemtady byla položená otázka a místo toho tady banda křupanů a dementů píše : kup si router.....vy tady nemáte co psát když jste vypatlaný hlavy a inteligence ve vašem případě je naprosto nulová když to nevím tak sem nepíšu sračky......a snad každý uzná že mnohem rychlejší a hlavně zdarma je projení ,než si někam něco kupovatčlověk s IQ by poradil a ukázal by svoje charisma já nevěřím nevěřím tomu že všichni tady byli nejrychlejší spermie radši si vás měl otec utřít do ponožky......

Dobrý deň,prosil by som pomoc - postup pripojiť WIFI z PC - Windows 7 do mobilu: HUAWEI CUN-L21Dakujem