» Poradna » Web a internet

Internet spadne, když se připojí více lidí

Dobrý den, máme doma router D-Link DSL-2641R a když se na něho připojí více lidí, tak vypadne internet, wifi jede, ale internetové připojení ne. Poté když router restartuji, tak internet zase funguje. Internet je stabilní všechno v pohodě, ale pouze když se tam napojí více lidí, tak vypadne. Díky všem za rady.

Odpovědi na otázku

Stáhni si do mobilu Wifi Analyzer a podívej se jak moc jsou přetížené kanály.Svůj kanál poznáš podle názvu své Wifi. Pokud jsou kanály přetížené tak s tím nic neuděláš.

Alebo inSSIDer do PC

A rýchlosť pripojenia náš tajnú ? Podľa routru "niečo menšie" ? Tak sa nediv , že nestačí pre všetkých .

Aj router treba upgradovat na novsi, nielen Windows.