» Poradna » Web a internet

Internet-rychlost

dobrý den, chci se jestli mám dobrou rychlost internet. zařídil jsem si internet a tady je výsledek. Děkujihttp://www.speedtest.net/my-result/5175003372

Odpovědi na otázku

A internet používám na vesnici takže bezdrát.

ľudia, naučte sa klásť normálne otázky..ja nemôžem vedieť na aký účel ten internet máš a tým pádom sa nedá korektne odpovedať predsa

respektíve či spĺňa tvoje nároky a zároveň garancie poskytovateľa

tak platím 300kč měsíčně poskytovatele mám fifejdy net.

omlouvám se. online hry, stahování, HD youtube.díky

a zas len všeobecne..na HD youtube ti stačí aj 10 Mbit/s download

ja se právě v to nevyznám jen všeobecne mám dobré připojení na to ,že jsem na vesnici ?

Na blbou otazku blba odpoved (ale asi nejchytrejsi mozna):Jo, na ves Kysela PrdeI je to supr. Spokojen? :o)PS: Rychlost neni ani zdaleka to nejdulezitejsi.

co je dulezitejsi ? stabilita ? stabiltu mám 100%.

dôležitá je tvoja spokojnosť

K te stabilite je dobre se zacit vyjadrovat po par mesicich. A ne, nejde jen o ni.

ažaž

Na to,že jste na vesnici,tak máte rychlost bídnou.

Pro člověka co tomu nerozumí a neví co chce je to dostatečné.