» Poradna » Počítačové sítě

Internet P4

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu, jaké zřídit připojení do nového bytu kam se budu stěhovat. UPC rozvody nejsou instalovány, žádná wifi v dosahu, takže poslední naděje je telefonní přípojka. Budu tedy muset vzít internet od O2, nebo jsou i jiní poskytovatelé kteří mě připojí tímto způsobem. Popřípadě jestli je jiná možnost, uvítal bych jakoukoliv radu. Díky moc

Odpovědi na otázku

e: zapomněl jsem dodat že se jedná o Prahu 4, konkrétně Pankrác

Jsou i jiný poskytovatelé, kde si můžeš zřídit internet přes kabel, doporučuji vyplnit formulář http://www.adsl.cz/zavolame-vam-zpet , stačí tam vyplnit adresu a kontakt a oni ti zavolájí a zjistí jaké tam jsou možnosti nejen přes O2.