Internet od ERKORu

Ahoj, firma ERKOR s.r.o. nám v baráku nabízí neomezený přístup na internet za 322,- Kč/měsíc, rychlost neuvádí. Máte někdo zkušenosti s touto firmou?
Díky Kilja

Odpovědi na otázku

Tak co, Pardubičáci, Hradečáci, Ostraváci - nikdo se nechytá, nikdo nejede pod touto firmou?!

Vyhledej si názory (zkušenosti) na Erkor v poradně. Jinak nic moc, neustálé problémy.

nejsou to ty "hradecké lesy".Jestli ano, tak pryč od nich.Lajna pomalá až hanba, připojení vázáno na MAC adresu , při výměně síťové karty musíš volat,aby to vůbec chodilo.No je to ostuda non plus ultra.Já mám KVE za 350 vč.DPH a běhá to jako víno, bez limitu .Doporučuji

Nemám vlastní zkušenost, ale slyšel jsem hodně
Pokud vím tak měli 2x2Mbit od Contactelu, teď jsem slyšel, že snad nedávno posilovali linku. Na kolik to nevím...
Uživatelé Erkoru nebyli moc spokojení, jinak zaměstnanci Erkoru jsou bývylí pracovníci výpočet. střediska Českých lesů.
Taky se nám cpali do baráku je to cca. 1 rok, ale kvůli mně neuspěli. Pak si správce domu natajňačku nechal udělat net od jiné firmy, aniž by mi dali vědět grrrr. Myslel jsem že ho kilnu. Navíc mě to stálo víc peněz za doinstalaci.
 Rychlost se pohybuje kolem rychlosti ISDN linky a mají výpadky. Asi si na ně budu muset zase došlápnout. Jinak cena 380 Kč což je za tu kvalitu poměrně dost.

2 kámoši v Ostravě to mají  a mají časté výpadky.Jako neomezené připojení je to použitelné,ale ta spolehlivost nic moc.Podle toho na co to chceš.