» Poradna » Počítačové sítě

Internet od Bluetone

ahoj..tak zaprvý chci do bytu internet pro 3-4 PC .. telefonní přípojka tam je, jenom odhlášená, lokace v Praze 4.. takže mě napadlo ADSL od Bluetone..no a teď dotazy. Jak to mam udělat, když chci net od Bluetone, protože se tam neplatí poplatky za připojenou tel. linku? A mam vyhlídlí ADSL Classic Standard. Oni mi daj modem se 4 přípojkama nebo jak to rozvést za minimální náklady?díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

je mozne ze vyfasujes modem s routerem,resp.nejaka nabidka by od nich byt mohla nekolika modelu...pokud ne chtej / sezen si modem spojitelny s PC pres RJ45 a dale doporucuji zakoupit router a z nej realizovat rozvod do vice pc.Neber modem napojitelny na pc jen pres USB !!!!!!! MMike