» Poradna » Web a internet

Internet Německo

Zdravím,momentálně budu asi 5 měsíců v Německu, kde řeším problémy s internetem.Download je tady 50Mb/s a upload 5Mb/s, jakmile zapnu nějakou hru na pc, případně PS4, tak mám Ping od 200 výš.., internet je tady řešený malým routerem do zásuvky od vodafone.Mate někdo nějaké tipy, jak zlepšit Ping, případně kde je problem?Děkuji!

Odpovědi na otázku

Ano, obrať se na místního poskytovatele internetu.

Áno , kúp si od Vodafone Dojčland lepší internet ! PS. Na veľkosti nezáleží , platí to ...aj malý gašparko môže urobiť "veľký" internet!

Vydrž, zavoláme na německou pobočku Vodafone v blízkosti tvého bydliště a domluvíme ti lepší připojení, maximální cenu, jakou jsi schopný akceptovat, si vyčteme z role WC papíru. Případně ti domluvíme technika, přijede k tobě ve středu 6.10. v 10:15:45 přesně, tak buď připraven.

LOL - v Německu mají jen jednoho poskytovatele internetu, který má jedinný tarif.