» Poradna » Počítačové sítě

Internet: Nejdou multiplayer hry

Dobrý den, již delší dobu mi nejde multiplayer na žádné hře, nejde mi chatroulette a nic takového..
Poskytovatele internetu mám UPC a mám od nich modem " Scientific Atlanta "
Prosím o radu, děkuji Vám

Odpovědi na otázku

Pokud nemas router tak to musi jit pokud ta hra ma Multiplayer UPC ma vsechny IP verejne a tim padem je bezkonkurencni.

Takze chyba bude nekde jinde firewall ATD.

we firewallu to není

Právě že to nejde, nejde nic co má multiplayer, servery sou jakoby offline, ale ve skutečnosti jsou online

http://web.upc.cz/down/Internet_prirucka.pdf... -Scientific Atlanta WebSTAR EPC2203 [tendle modem mám]

mě to dělá to samí, všechny hry se mi spustí a když se chci připojit na server nebo mapu ukáže se mi že nejsem připojen přitom sem