Internet na pocket PC cez orange world

Zdravimneviete niekto nahodou, akoby sa dal rozchodit internet na pocket PC cez mobil, ked mam v orange zaplatene Orange World, kazdy na to nadava, ze to vobec nechodi, ale niekto by sa snad nasiel...Cez T-mobile to chodi

Odpovědi na otázku

Aj cez orange to chodi perfis.Mam to a super .Pouyivam hlavne na ICQ ked som mimo domu .Ale aj na maily.Stranky sa pozerat daju ale pouzivam prehliadac s vypnutim foto-vela kb prenasa.A 10 MB na mesiac je malo.Daj svoj mail .

Dik, uz som to spojazdnil, som nebol dome, tak som nemohol odpovedat.hroch@penguin.sk