» Poradna » Web a internet

Internet na PC nefunkční po koukání na YouTube video

Zdravím. Dostal jsem na můj PC (Windows 7) problém, který mě docela otravuje. Jedná se o to, že pokud zapnu svůj prohlížeč, poté YouTube a zhlédnu jakékoliv video, u internetu se mi ukáže žlutý trojúhelník s vykřičníkem, a audio se asi 10x zhorší na CELÉM počítači. Tohle se však dá napravit jedině restartem. Pokud bych mohl dostat řešení jak opravit byl bych velmi moc rád. Zkusím problém natočit a poslat zde na zive, pokud se mi stane znovu.

Odpovědi na otázku

Aktualizuj win, pouzij jiny prohlizec aktualizuj ovladace sitovky/wifi adapetru. A proc si nedas win10?

Mám velice hodně souborů na mém počítači, a ještě k tomu je od kamaráda. Zkusím aktualizovat síťové ovladače protože mi to příjde jako nejrozumnější věc co bych mohl udělat, ostatní prohlížeče jsem zkoušel, i tak problém přetrvává