» Poradna » Web a internet

Internet na intru

Zdravím,V září jdu na intr do Brna, a zajímalo by mě jak je to na intru s internetm. Hraju hry (převážně Overwatch ), a chci vědět jestli to tam bude hratelné.Tím myslím jestli bude v pohodě ping. Díky

Odpovědi na otázku

Čert ví. Konektivity jsou různé a pak je to o te poslední mili k tobě, kdy slušné připojení pohnoji WiFi.

Moc bych s tím nepočítal. Přeci jen těch lidí tam bude připojeno většinou hodně a projeví se to nejdřív právě na pingu.

Mas pravdu intr není kolej, kdy mívají slušné připojení klidne rovnou na páteřní síť. Co s tím provede počet uzivatelu čert ví, asi nic pěkného.