» Poradna » Web a internet

Internet na hry

Zdravím ,niekam niejaky odborník na pc a it techniku , potreboval by som poradiť s internetom , bývam v byte v prahe a terajší náš majiteľ má zapojený internet pe3ny modem je na balkóne a ťahá signál cez antenu čiže je vzduchom, a chcem niejaky nový internet , v upc mi vraveli že mame v byte optiku a vedia mi poskytnúť až 1 gb rýchlosť ale pri zadaným adries rôznych iných poskytovatelov mi ukazuje mape na cetin že nemáme v blízkosti optiku a vedia mi poskytnúť pevnú sieť 20mb max , chcem sa opýtat či na hranie hier voliť radšej tu pevnú alebo cez tém vzduch hoci aj väčšiu rýchlosť (najprv 100 mb a 10 upload) príklad

Odpovědi na otázku

Tfuj, to je pravopis, blijící smajlíkBer UPC, dnes už Vodafone- PEVNOU