INTERNET MODEMY ORANGE ZADAKOM SPOSOBUJU UPLNE ZNICENIE SYSTEMU!!!

ZDRAVIM SOM UPLNE NASRANY NA ORANGE CO ZA MODEMY TO PREDAVA SVOJIM ZAKAZNIKOM, SLUZBU ORANGE INTERNET MAXI VYUZIVAM UZ 1,5 ROKA ZA TU DOBU MI ZNICIL SYSTEM, MUSEL SA NAINSTALOVAT NACISTO NOVY WIN XP, CHYBY SOM ZO ZACIATKU MOC NEVNIMAL, ALE PREJAVOVALI SA TAKTO-MODEM CASTO VYMRZAVAL, AZ PADOL, NEDALO SA PRIPOJIT A POD., NASLEDOVALA MODRA OBRAZOVKA A TO HOCIKEDY A NECAKANE, DOST TO LIEZLO NA NERVY, NESKOR ZACALI BLBNUT PREHLIADACE JAVASCRIPT, VSADE VYSKAKOVALO OKIENKO CHYBA PROGRAMU, TENTO MODEM TO ROBI MYSLIM PRETO LEBO NIEJE DIGITALNE PODPISANY MICROSOFTOM AJ PRI INSTALACII TOHO MODEMU MA TO UPOZORNILO ZE TO MOZE POSKODIT SYSTEM, ALE CO MAM ROBIT SOM SA ZAVIAZAL NA 24 MES., UZ MI ZOSTAVAJU LEN 3 A POTOM BEY BEY ORANGE, DOKONCA SI ZMENIM ORANGE AJ AKO MOBILNEHO OPERATORA SU TAM TOTALNY CHUJI POJDEM DO O2-TELEFONICI PO MESIACI OD NANOVO CISTEJ INSTALACIE WINDOWSU TO PRAVE DNES PRAVE PRED CHVILOU HODILO PRVU MODRU OBRAZOVKU PO TOM SPOMINANOM MESIACI A TAK VYZIVAM VSETKYCH POTENCIONALNY ZAKAZNIKOV ORANGEU NECH SI TO RIADNE ROZMYSLIA LEBO JE TO TA NAJHORSIA SLUZBA PRIPOJENIA NA INTERNET AKU MOZETE TERAZ DOSTAT 720SK MES., CASOVO NEOBMEDZENY, DATOVO 2000MB NA MESIACRYCHLOST DOWNLOAD OKOLO 50-100 KBIT ZA SEC A TYCH 100 TO JE PRIAM TURBO RYCHLOST HOVORI SAME ZA SEBA

Odpovědi na otázku

Nechci rýpat, ale toto kdyby mi začal dělat modem, tak jde okamžitě do reklamace, reklamoval jsi ho aspoň? Digitálně podepsaný ovládač od Mrkvosoftu naprosto nic neřeší, spousta jiných ovládaču není digitálně podepsaných...

Zdravim Ta...vidim ze v tom nie som sam. Mam tiez teraz nanovo Xp nainstalovane...ale ci padlo koli modemu ? Internet tiez mrzne, odpaja ma, niekedy sa neda napojit... super rychle stahovanie cca 13 Kb/s, datove obmedzenie 2 GB a 720 mesacne. Reklamovat nema zmysel, tam povedia ze to ide a asi mate chybu v PC ( mam doma 3 PC a ked sa to serie tak zrovna naraz na vsetkych ) Uz len 3,5 mesiaca a nikdy viac taky net ! Tak vydrzat !

Orange ako operátora by som nechcel ani keby mi dávali za korunu tisíc voľných minút na mesiac. Má ho priateľka a ich prístup a politika, to je čosi neskutočné. Všetko je lepšie, než ten j..lý hnilý pomaranč.

A to si ešte asi nezažil prístup (T)Shit-mobajlu. Keď je teda Orange taký zlý operátor prečo je v ňom drvivá väčšina ľudí?

LEBO ICH OBLBUJE REKLAMOU S MALÝMI DEŤMI A ZVIERATKAMI A SLOVÁCI NA TO SKOČIA AKO MUCHY NA HO*NO sorry za veľké písmená, nedalo sa inak osobne s pomarančom nemám skúsenosti, odjakživa mám len T-Mobile, resp. Eurotel, ako vravím, Orange má priateľka a stačí mi, čo s nimi pozažívala. S T-Mobilom som doteraz nemal žiadny problém

Áno? A to ako čo? Tí ľudia akože nevedia posúdiť či sú s jeho službami spokojný? Keby to bolo také strašné ako píšeš, tak už by im veľa zákazníkov nezostalo.

Ehm, keď ich zákazníci napíšu spokojnÝ v kontexte tvojej vety Y, tak sa ani nečudujem, že to nevedia posúdiť

Čo si ty? Nejaký jazykovedec? Toto predsa nieje pravopisné cvičenie.

sranda, že?

Skôr si myslím, že chyba bude v tvojom PC. Ja ho mám tiež od marca 2005 a až na to, že niekedy sa nedá pripojiť v priemere tak možno raz - dva krát do týždňa na pár hodín kôli preťaženiu siete. S PC som ale kôli tomu modemu nemal nikdy problém a Win na ňom mám stále už skoro 2 roky bez akéhokoľvek preinštalovania.

chlapci ja len dufam ze ked ta viazanost skonci tak tie modre obrazovky uz prestanu, a ked sa to skonci tak ho tak jeb..m o stenu ze z neho nic nezostane

Uplne s tebou súhlasím,aj ja mám s tým problém. Mám orange internet klasik s movys modemom.Od apríla chodím každý mesiac na predajné miesto kvôli modemu,lebo sa mi pokazil.Padalo mi spojenie vypisovalo mi to všelijaké chyby a najčastejšie chybu č.31.Ked ho chcem mať opravený,mám si za to zaplatiť.Za čo mám platiť ked je 2roky v záruke,pokial viem ked je v záruke nič sa neplatí.Takže od júna mám doma pokazený modem,a internet vôbec nevyužívam a musím platiť mesačný poplatok.Dal som to druhý krát na reklamačné a zamietli mi to.Vraj nebol s tou istou chybou v oprave tak mi nemôžu zrušiť zmluvu a pritom bol s tou istou chybou v oprave.Neviem čo mám s tým teraz robiť,povedali že internet musím platiť 2roky aj ked ho nevyužívam a žiadne peniaze mi nevrátia.Tak mi povedz či nie je blbosť,platiť za niečo čo máš pokazené a nevyužívaš to...

blbost je upisat sa na 2 roky ...

Predpokladam, ze pouzivas firewall, antispyware a nejakej slusnej antivir - jinak totiz v tom muze bejt modem zcela nevinne a mas to proste prolezly humusem...

humusom to nebude firewall mam sice len windowsacky ale antispyware program mam Spyware doctora a ten sa stara o vsetkoantivirak mam Kaspersky personal pro

A vsechny bezpecnostni updaty radne nainstalovany?

ak myslis sp2 tak ano a ake su este ine?

každý druhý utorok v mesiaci niekoľko ďalších kritických záplat

a nejaky link by nebol?

Co treba kliknout na ikonku Windows update?

WWW.SOI.SKNA CO CAKATE?

Mne je jenom divne, ze ti to zacne delat po mesici. To budes mit asi nejakou botu v PC.

ked som pozeral v spravcovi zariadeni/pocitaca v zobrazovaci udalosti tak prvy den od preinstalacie tam nebola ziadna chyba iba informacia, na druhy den som nahodil modem a uz sa to tam zacalo hromadit-chyba, upozornenie a po tom mesiaci nabehla prva modra s chybou ftser2.sys alebo nieco take

no ja mam ten modem pripojeny k notebooku tak isto ako 6 mojich spolubyvajucich na byte (ten isty modem, si striedame) a nikdy s tymto nebol problem..... asi mas vadny kus....

no je to mozne, alebo sa ten modem neznasa s urcitym typoom zakladnej dosky, RAMKY alebo coraz som bol v obchde v tom kde som kupoval pc a prisiel im tam chlapik reklamovat notebook ze mu skacu modre obrazovky, mal som 100 chuti sa ho opytat ci nema nahodou mobilny internet