» Poradna » Počítačové sítě

Internet kdekoliv přes modem nebo jinak.

Zdravím, mám dotaz ohledně internetu přes operatora nebo jiný jde mi o to mít neomezený internet bez FUP do zásuvky rychlost nemusí být převratná stačí mi reálný download 2MB/s upload klidně 0,5MB/s ale musí být neomezený chceme s kolegama v práci koukat sem tam na sporty atd (streamy) + semtam si pustit nějakou tu hudbu z youtube a nechceme být omezování FUP díky za varianty prosím i cenové. Jde nám o to nemůžeme mít internet drátem musí být nejlepe pokrytí operátorem a nejlépe přes modem ať to můžem píchnout do zásuvky a napojit se snad jsem to vše napsal srozumitelně. Díky předem Jan.

Odpovědi na otázku

Mas moje zvoleni.Mas aj dotaz?

Apríl ? Samozrejme , pri internete 2/0,5 je každý internet neobmedzený ! Aj FUP 50GB je pre teba nebeská hudba. Ešte trochu rozviť svoju teoriu, ako budeš pozerať tie "športy" pri tejto rýchlosti ? Ale ináč dobre si začal .....

16Mb/s se te zda pro download na sledovani sportu malo???

Rychlost internetu se vždycky udává v Mb/s. To že tazatel napsal MB/s spíš jen ukazuje, že má chaos v jednotkách.

A kde píše o 16Mb/s ?

2MB/s = 16Mb/s