» Poradna » Web a internet

Internet kamera

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když si do telefonu pořídím sim kartu s internetem 4-5Gb zapnu si hotspot a propojim s ip kamerou (jako tel jako zdroj wifi) (tel. bude muset být nejspíš stále v zásuvce na nabijecce) Jak dlouho data vydrží, když párkrát za den budu sledovat objekt - respektivě zda je vše v pořádku?? Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

zalezi na nastaveni toho videa. Pri fullHD aby tam nieco bolo aj vidiet si nastavis 3Mbit = 1350MB za hodinu

Děkuji, takže je to nesmysl jed přes datovou simku.... Nebo si to bere data pouze když koukam online?Vůbec tomu nerozumím 🤦‍♀️

"jed" přes simku nepošleš, to spíš v lahvičce poštou

Zalezi na tom, jak se to vymysli. Pri vhodnem vyberu kamery to jde udelat tak, ze dokud nikdo nekouka, data nikam netecou.

A můžete mi prosím poradit, nějakou vhodnou ? A za co nejnižší cenu?

https://www.alza.cz/xiaomi-mi-home-security-c... ted jsem znamemu nastavoval tuhle kameru od Xiaomi.. daji se tam zapnout notifikace do aplikace na telefonu, takze vite kdykoliv se neco pred kamerou hne a rozpozna i pohyb cloveka (samo ho to rozlisi napr od psa - da se volit jestli ma hlasit i pohyb lidi)Video se da prepnout do nizke kvality a pak to bere dat docela malo (stovky kb/s).Mam datovy tarif 5GB, na kameru jsem koukal celkem casto a aplikace spotrebovala spis jednotky GB.

Takže tahle by byla asi vhodná, a nastavení je těžké nebo to zvládne,, skoro každý,, 🙂

to zvládnete. - Nainstaluje se do telefonu aplikace Mi Home, v aplikaci zaregistrujete ucet Xiaomi.- pridate z nabidnutych zarizeni danou kameru, zadate wifi na kterou se s kamerou chcete pripojit a aplikace vygeneruje QR kod ktery ukazete na kameru a ta se sama nastavi a prida.Detska akce..

Děkuji moc. A ještě se zeptám, může být pořád v zásuvce? Protože předpokládám, že cca týden nevydrží jed.A ještě co tahle?https://www.eva.cz/zbozi/83809/kamera-ip-sol...